Hasar Onarımı

Mercedes-Benz Hasar Onarımı

Onun kadar dayanıklı mısınız?

Mercedes-Benz güvenliğiniz için 7/24 çalışıyor, yeni teknolojiler geliştiriyor. Size yalnızca aracınızın orijinalliğine özen göstermek kalıyor.

Aracınızın %100 güvenli kalmasını sağlamak için bakım ve onarım işlemlerinizi daima yetkili servisimiz West Motorlu Araçlar'da yaptırın. Kaza durumu dahil aracınızla ilgili her türlü destek için +90 0232 503 55 55 iletişim hattını arayın.
Hem aracınızın bütünlüğünü hem kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun.

Yol Yardım
Garanti
Service Plus ve Advantage Plus
Mobilo

Kaporta, boya, tampon ve iş döşeme onarımlarını kapsayan mini onarım hizmeti ile aracınızın ilk günkü orijinalliğini koruyun.

Mercedes- Benz yetkili servisi West Motorlu Araçlar özel tamir metotları ve ekipmanları ile aracınız üzerindeki çizikler, küçük çaplı göçükler, vuruklar, ezikler, delikler vs. hızlı ve ekonomik bir şekilde tamir edilir. Mercedes-Benz'inizin özelliklerinin ve estetiğinin korunabilmesi icin aracınızı onun özelliklerini en iyi tanıyan yetkili servislerimize emanet etmenizi tavsiye ederiz.

Üstelik, Mercedes-Benz Kasko ürünlerinden, mevcut hasarsızlık indiriminizi etkilemeden, yetkili servislerde standart olarak verilmekte olan mini onarım hizmetinin limitleri dahilinde yararlanın.*