Hakkımızda

Firmamız West Motorlu Araçlar A.Ş. , Mercedes-Benz Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Yetkili Servisi ve Sertifikalı Kullanılmış Otomobil Satış bayisi olarak Mayıs 2019 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlamıştır.

West Motorlu Araçlar A.Ş. ; Mercedes-Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. standartlarında İzmir’in ilk Premium Yetkili Bayi ‘ sidir. Firmamızın temel amacı  en kaliteli hizmeti en güncel teknoloji ile vermektir.

Mercedes-Benz eğitim birimlerinde eğitim görmüş , sertifikalı uzman personel ile güvenilir işçilik, orijinal yedek parça ve aksesuar kullanımı ile yapılan bakım ve onarımlar ile müşteri araçlarımızda ilk gün ki güven ve konforun devamını sağlamak genel ilkemizdir.

Bir yaşam merkezi içerisinde olmamız müşterilerimize konforlu ve eğlenceli bir bekleme süresi geçirmelerini amaçlamakta, alışveriş merkezimizde bulunan dünyaca ünlü kalitesini ispatlamış bir çok marka kafeterya, restaurant , mağazalar ve sinema, akvaryum vb. etkinlikler ile zamanlarını keyifli bir ortamda geçirebilecekler.

  • Dürüstlük ;

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizdedoğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdendir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

  • Sorumluluklarımız;

Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra; müşterilerimize , çalışanlarımıza , tedarikçi ve iş ortaklarımıza, rakiplerimize ,topluma ve West Motorlu Araçlar’a karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.

 

 Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Politikamız

 İş Etiği Kurallarımız